Kategori produk
Hubungi kami

ByTune Electronics Co., Ltd

Kilang pembuatan:

Tambah: Bangunan A5, Songbai RD 3055, Gongming Street, Guangming Daerah, ZhenZhen, 518100, China

Tel: 0755-27765981

Faks: 0755-8529 6631

Kejuruteraan:support@btslipring.com

 

Pejabat jualan:

Tel: +86-755-2964 2158

Fax: +86-755-2350 3855

Tel. Bimbit: 189 2742 5032

Tambah: Tingkat 6, C bangunan, generasi baru; Taman berteknologi tinggi, 28 Daerah Bao'an, ShenZhen, China 518125,

Jualan:Sales@btslipring.com

Facebook: slipring1@hotmail.com

Twitter: btslipring

Skype:btslipring

 

Pejabat Amerika Syarikat:

usoffice@btslipring.com

AS Atlanta

Edmonton Kanada

Satu model dual channel gentian optik putar bersama

Satu model dual channel gentian optik putar bersama

Saluran: 2 ~ 3 single model atau 2 ~ 4 model berbilang Panjang gelombang yang berkuat: 850,1310, 1550nm, Kehilangan sisipan: <5dB hannel(typical="" 2~3db)="" il="" variation:=""> <+ 0.5~1="" db="" crosstalk:="">50dB (tipikal 63dB) Kelajuan: rpm 100 Tork <1.0Nm >

Maklumat produk

Satu model dual channel gentian optik putar bersama
Nombor model: BTFO-02-01

Gentian optik slip cincin adalah isyarat optik ke cincin slip apa elektrik akan ke isyarat elektrik, satu cara untuk lulus isyarat merentasi berputar antara muka, terutamanya apabila menghantar jumlah data yang besar. Gentian optik slip cincin mengekalkan kelebihan intrinsik serat hujung ke hujung. ByTune elektronik telah menghasilkan gentian optik slip cincin selama 20 tahun.

Saluran:2 ~ 3 single model atau 2 ~ 4 model berbilang

Panjang gelombang yang berkuat:850,1310, 1550nm,

Sisipan kehilangan:andlt; 5dB/channel(Typical 2~3dB)

Variasi IL:andlt; +/-0.5 ~ 1 dB

Crosstalk:andgt; 50dB (tipikal 63dB)

Kelajuan:100 rpm

Torkandlt; 1.0Nm

Kembali kerugian:(Tipikal untuk model tunggal) 45dB

Jangka hayat:1-2 pusingan seratus juta

Daya tarikan/tarik:10N (jaket 3mm)

Bercahaya kuasa:23dBm

Kerja suhu:-20 ke 65C

Suhu simpanan:-25-75C

Pakej:Bertanda atau FC/ST

Bahan:keluli tahan karat

Jenis serat:MM/SM, jaket 3 mm panjang fibe 1M

Jenis penyambung:FC, SC, ST, SMA atau PL

Dimensi:44mm dia. x 136mm panjang

Berat:1.5kg

Getaran:MIL-STD-167-1A

Mekanik kesan:MIL-STD - 810G

Gred IP:IP 65 (IP68Optional)

Ciri-ciriSatu model dual channel gentian optik putar bersama

. Menyediakan putar gandingan pautan gentian mod tunggal atau multimode

. Peranti pasif dwiarah

. Boleh digabungkan dengan kami slip elektrik dan hidraulik

. Alternatif memandu gandingan dan pemasangan urusan yang disediakan (rujuk factory untuk butiran spesifikasi)

. Antara muka tersuai, untuk menggantikan kabel gentian yang mudah

. Boleh diintegrasikan ke dalam reka bentuk cincin slip yang sedia ada

. Aluminium atau aluminium anodized perumahan

. Reka bentuk yang berceranggah

Daripada kejutan dan gegarandaripadaSatu model dual channel gentian optik putar bersama

. Bytune fiber optik slip cincin sokongan tinggi kejutan dan getaran persekitaran, keperluan hidup lama lebih daripada 200,000 jam dan pautan data panjang lebih 100 km serat. Disediakan oleh unit-unit yang akan diuji dengan standard tentera bagi daripada kejutan dan gegaran

PilihandaripadaSatu model dual channel gentian optik putar bersama

. Pembekalan dan pemasangan penyambung khusus pelanggan dan gentian

. Penyesuaian daripada konfigurasi pemasangan, perumahan bahan dan memandu couplers

. Pampasan pengisian dan tekanan bendalir untuk kegunaan dalam air

. Maklumat selanjutnya, sila hubungi kakitangan kami di sales@btslipring.com

Pengukuran dan ujian:


3D ujian Concentricity ujian


Hingar elektrik Projecto ujian

Ujian gangguan dipercayai hubungi ujian


Hot Tags: Satu model dual channel gentian optik putar bersama putar bersama reka bentuk dan pengeluar, kualiti yang boleh dipercayai, tentera standard, harga kompetitif, kualiti dijamin, berkualiti tinggi
Barangan yang berkaitan
Email Us
Siasatan
ByTune Electronics Co., Ltd